Przypodłogowo-podstropowe

Uniwersalne jednostki do montażu pod sufitem lub przy podłodze. Są idealnym rozwiązaniem dla zróżnicowanego zapotrzebowania na klimatyzację.podstropowe3

Dostępne modele o WYDAJNOŚCI chłodniczej: 5.3 / 6.9 / 10.3 / 10.4 / 12.1 / 14.2 / 15.9 kW

Jednostki przypodłogowo-podstropowe to dogodny montaż w pionie lub poziomie, w zależności od aranżacji pomieszczenia. Łatwy montaż pod sufitem jest możliwy nawet w wąskich przestrzeniach, czy w narożnikach, a to wszystko dzięki dogodnej konstrukcji urządzeń. Z kolei montaż przy podłodze jest idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń ze skosami.

Klimatyzatory z nawiewem 3D w krótkim czasie rozprzestrzeniają schłodzone powietrze nawet w najdalsze przestrzenie pomieszczenia. Dzięki automatycznemu wachlowaniu żaluzji w pionie i poziomie nawiew powietrza jest bardziej równomierny, a warunki komfortowe.

Funkcja TURBO umożliwia osiągnięcie żądanego efektu chłodzenia w krótszym czasie, a tym samym szybsze osiągnięcie zadanej temperatury w pomieszczeniu.

 


Kanałowe

Wąskie jednostki kanałowe zapewniają wysoki spręż dyspozycyjny, doprowadzenie świeżego powietrza i ekonomiczne wykorzystanie miejsca w przestrzeni międzysufitowej.Kanałowe1

Dostępne modele o WYDAJNOŚCI chłodniczej: 3.5 / 5.3 / 7.0 / 10.4 / 10.4 / 12.1 / 14.0 / 15.4 kW

Jednostki kanałowe charakteryzują się wysokim spreżęm dyspozycyjnym do 160Pa, co znacznie poprawia elastyczność projektowania instalacji. Dzięki temu, powietrze z łatwością pokonuje opory liniowe i miejscowe w instalacji chłodniczej.

W urządzeniach dostępny jest standardowy wlot powietrza od tyłu oraz opcjonalny od spodu. Wymiary kształtki wlotu z tyłu i na spodzie urządzenia są takie same, co ułatwia zmianę miejsca zasysania powietrza.

Jednostki współpracują z kontraktronem okiennym. Czujniki informują o otwarciu lub zamknięciu okna, powodując automatyczne wyłączenie lub włączenie klimatyzatora. Są kompatybilne też z kartami hotelowymi i czujnikiem obecności - to zapewnia ekonomiczną pracę urządzenia w obiektach typu pensjonat, sklep lub hotel.

 


Kasetonowe SLIM

Wąskie jednostki kasetonowe z wylotem powietrza 360°, idealne dla pomieszczeń o wysokości do 4 m.

Dostępne modele o WYDAJNOŚCI chłodniczej: 7.0 / 10.3 / 10.5 / 12.3 / 13.6 / 15.7 kWkaseta slim

Nowy panel z nawiewem 360° w jednostkach kasetonowych SLIM umożliwia równomierne rozprowadzenie powietrza w całym pomieszczeniu. Pozwala to zapewnić komfortowe warunki na większej powierzchni.
Jednostki mają możliwość elastycznego podłączenia wężyka skroplin w przestrzeni międzysufitowej, dzięki zastosowaniu pompki skroplin (wysokość podnoszenia 750 mm), która jest wbudowana w urządzenie.
Kontrola pracy w niskich temperaturach to kolejna ważna funkcja klimatyzatora. Jednostka zewnętrzna monitoruje stan procesu przemiany termodynamicznej czynnika chłodniczego w wymienniku i decyduje o włączeniu wentylatora. W przypadku spadku wydajności procesu termodynamicznego urządzenie uruchomi wentylator na jednym z 5 biegów.


Kasetonowe COMPACT

Kompaktowe i lekkie jednostki kasetonowe z 4-stronnym wylotem powietrza, gwarantują równomierne rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu.

Dostępne modele o WYDAJNOŚCI chłodniczej: 3.5 / 5.3 kWkaseta compact black

Jednostki kasetonowe COMPACT to świeże powietrze w Twoim pomieszczeniu. System kanałów (o średnicy Ø90) pozwala utrzymać właściwą ilość powietrza w pomieszczeniu, niezbędną do wentylowania pomieszczenia i komfortu przebywających w nim osób.
Urządzenie ma wbudowaną pompkę skroplin (wysokość podnoszenia 750 mm), co umożliwia elastyczne podłączenie wężyka skroplin w przestrzeni międzysufitowej. Wyróżnia się również łatwo dostępną skrzynką elektryczną, która umieszczona jest wewnątrz jednostki wewnętrznej. Ta zintegrowana konstrukcja zapewnia zwarte wymiary urządzenia i uproszczony montaż.

Dostępne w dwóch kolorach maskownicy.

footer_logo

Address: 45-570 Opole, ul. Jana Szczeszyńskiego 7
Phone: +48  664 617 795